دنیا روز به روز با جایگاه رهبری در ایران بیشتر آشنا می‌شود چاپ
شنبه, 28 آذر 1394 ساعت 16:57

 

دنیا روز به روز با جایگاه رهبری در ایران بیشتر آشنا می‌شود

 

آیت الله توکل در فرمانداری ساری گفت ، تمام مشکلات منطقه و برخی کشورهای اسلامی در خاورمیانه را نظاره کنید ،
دنیا روز به روز با جایگاه رهبری در ایران بیشتر آشنا خواهد شد .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مازندران، آیت الله سید رحیم توکل در جمع خبرنگاران مستقر در فرمانداری ساری ضرورت شرکت در انتخابات را علت حضورشان در مجلس خبرگان دانست و افزود: هر نظامی توانش به توان رهبری است و رهبری قدرت و عزت نظام بوده و خبرگان ارتباطش با خود رهبری است بالاترین قدرت بعد از رهبری در مجلس خبرگان است و هدف ما از این شرکت حمایت از جایگاه رهبری است.
این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: امام(ره) فرمودند: ملاک در انتخابات اصلح است و باید بررسی کنند لایق ترین افراد چه کسانی هستند.
نویسنده کتاب سیری در وادی نور، درباره شرکت و حضور مردم در انتخابات تاکید کرد: شرکت در انتخابات واجب عینی است و همچون نماز بر همه افراد واجب است.
توکل گفت: هر چه زمان به جلو می‌رود دشمن با جایگاه و قدرت رهبری بیشتر آشنا می‌شود و وقتی دشمنان رهبری را با توانش ببینند نقشه جدید می‌کشند تا بتوانند اندکی توان و اقتدار رهبری را کاهش دهند و برای دستیابی به این نظور هر زمان با طرح و نقشه جدیدی وارد می‌شود.
نویسنده کتاب شاهدان عالم و راه‌های خروج از صفات رذیله،  با بیان اینکه در این دوران که دشمن اقتدار رهبری را بیش از پیش دریافته است، افزود: در این دوره که دشمنان خواستند سوریه را در دو هفته بگیرند و با ورود رهبری داهیانه مقام معظم رهبری دشمن نتوانست پیشروی کند به اقتدار رهبری بیشتر پی بردند.

کاندیدای مجلسخبرگان رهبری از مازندران افزود: اکنون پیدایش داعش، جنگ با سوریه و جنگ با داعش و... از ویژگی‌های خاصی وضعیت سیاسی اجتماعی خاورمیانه است مهم است و باید بدانیم که تضعیف رهبری تضعیف مجلس خبرگان و تضعیف مجلس خبر گان تضعیف رهبری و نظام است
توکل، داشتن تجربه و علم را برای ورود به مجلس خبرگان مهم دانست  و افزود: تجربه از علم بسیار مهمتر است و این دو باهم می توانند به خبرگی انسان کمک کنند.
وی درباره عملکرد خبرگان حاضر گفت: انتظارمان خیلی از این بیشتر بود و چه بسا افرادی در مجلس خبرگان هستند که از نظر علمی خوب هستند ولی توان جسمی به این کار را ندارند و از این دوره از خبرگان بیشتر انتظار داشتیم و باید در مجلس خبرگان افرادی عمارگونه باشند تا هجمه‌های نسبت به رهبری را پاسخ دهند.
این استاد حوزه و دانشگاه عنوان کرد: دوست و دشمن درباره عملکرد رهبری و تدبیر ایشان زانو زدند و عملا مقام معظم رهبری نیاز به نظارت ندارد و همانگونه که رهبری و تدبیر و مدیرت امام(ره) را همه قبول داشتند و امام فوق خبرگان بودند و مقام معظم رهبری نیز در هر بعدی از همه سرآمد هستند.
وی ادامه داد: سازمان سیا، پنتاگون سال‌ها کار می‌کنند اما همه نقشه‌های آنها با یک کلام رهبری نقش بر آب می‌شود و همه رشته‌های آنها پنبه می‌شود.
توکل گفت: مردم  در شرکت در انتخابات که واجب عینی است حضور جدی داشته باشند و بدانند هر چه آمار شرکت‌کنندگان بالاتر باشد عزت و اقتدار نظام هم بالاتر خواهد رفت.
وی یادآور شد: امام(ره) درباره ولی فقیه تعبیری دارد و آن این است که «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد» اگر بخواهد این نظام بپاشد اول رهبری از بین می رود اگر بخواهد نظام عزت داشته باشد رهبری باید عزت داشته باشد دنیا با مردم یک کشور کاری ندارند آنها می خواهند با نقشه‌های شوم مراکز قدرت را تضعیف کنند.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©