آیت‌الله سیدرحیم توکل، برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت‌نام کردند چاپ
شنبه, 28 آذر 1394 ساعت 16:11

 

آیت‌الله سیدرحیم توکل با حضور در ستاد انتخابات ، برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت‌نام کردند.

 

 

آیت‌الله سیدرحیم توکل با حضور در ستاد انتخابات استان مازندران واقع در فرمانداری ساری برای حضور در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کردند.

 

 

 

 

 

معظم له در جمع خبرنگاران، اظهار کردند: احساس ضرورت موجب حضورم در عرصه انتخابات شد.

آیت‌الله توکل با تأکید بر جایگاه والای مقام معظم رهبری، بیان کردند : عزت ملت به عزت ولایت است و این بیانگر لزوم حمایت از جایگاه مقام معظم رهبری است.

ایشان با تبیین وظایف نماینده مردم در مجلس خبرگان، خاطرنشان کردند : توان هر ملت منوط به توان رأس مدیریتی آن ملت است، مدیریتی که نباید تنها بماند و باید حمایت شود و اصلی‌ترین وظیفه اعضای مجلس خبرگان حمایت از ولی فقیه است.

این عالم برجسته مازندرانی ادامه دادند : توان مدیریتی رهبر معظم انقلاب برای تمام دنیا مشخص است، دشمنان این نظام می‌دانند که ستون انقلاب ما در حال حاضر رهبر است و هر دسیسه‌ای برای کاهش قدرت جایگاه ولایت فقیه نه در ایران بلکه در جهان انجام می‌دهند.

آیت‌الله توکل با اشاره به شاخص‌های حضور در انتخابات مجلس خبرگان، اظهار کردند : نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری باید هم علمیت داشته باشد، هم تجربه که سرد و گرم روزگار را چشیده باشد تا در شرایط حساس مدافع جایگاه ولایت باشد.

 

 

استاد اخلاق حوزه های علمیه با بیان اینکه دشمن برای نابودی نظام، رهبر را هدف قرار داده، تصریح کردند : مجلس خبرگان را باید به عمارها سپرد تا سپر بلای رهبری شوند، نه کسانی که به‌واسطه شرایط دنیوی و یا کهولت سن، توان و روحیه دفاع در برابر نقشه‌های دشمنان را نداشته باشند.

ایشان در ادامه افزودند : نظارت بر جایگاه مقام معظم رهبری توسط خبرگان معنایی ندارد. مگر اینگونه بحث‌ها برای امام خمینی (ره) وجود داشت، آیت‌الله خامنه‌ای شخصیت معنوی و سیاسی مشخص برای تمام جهانیان و دوست و دشمن دارد و کسی است که همه در برابر جایگاه، قدرت، نفوذ کلام و سیاست درست ایشان سر تعظیم فرود آورده‌اند.

آبت الله توکل در پایان از آحاد ملت درخواست حضور در انتخابات آینده را کردند و گفتند : حضور در انتخابات واجب عینی است و برای تحکیم ولایت و نظام باید پرشور برگزار شود.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©