پیام حضرت آیت الله توکل به مناسبت ارتحال آیت الله واعظ طبسی چاپ
شنبه, 15 اسفند 1394 ساعت 13:10

 

پیام حضرت آیت الله توکل به مناسبت ارتحال آیت الله واعظ طبسی


 

در پی درگذشت یار راستین انقلاب اسلامی و عالم مجاهد آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمت الله علیه، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری طی پیامی با تسلیت به مقام معظم رهبری، برای آن فقید سعید طلب علو درجات کردند. متن پیام بدین شرح است.
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
درگذشت عالم زاهد و مجاهد خستگی‌ناپذیر آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمت‌الله علیه مایه تأثر و تألم گردید.
آن عالم وارسته که عمر خود را در نشر و تقویت اسلام و انقلاب سپری کرد، مصداق عاش سعیدا و مات سعیداست که با عاقبت به‌خیری و نامی ماندگار به سرای باقی شتافت.
او یار امام و رهبری بود و در این راه با موضع‌گیری‌های به موقع و به دور از تظاهر، مانع رشد تحجر و ولایت‌ستیزی می‌شد. او نمونه کاملی از وفاداری به امام و رهبری معظم انقلاب بود.
فقدان این مجاهد بی‌ادعا باید با پرفروغی حافظان اسلام و ولایت جبران شود تا روح بلند آن روحانی مجاهد در اعلی علیین، دعاگوی مدافعان راستین نظام اسلامی باشد.
تسلیت صمیمانه خود را به بازماندگان آن فقیه آسمانی تقدیم می‌داریم و برای آن مسافر الی‌الله علو درجات را از خداوند بزرگ مسالت ‌داریم.
سیدرحیم توکل
14 اسفند1394


 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©