شهادت آیت الله نمر چاپ
سه شنبه, 15 دی 1394 ساعت 15:27

 

آیت‌الله توکل: آیت‌الله نمر، شهید راه مبارزه با شیطان بزرگ امریکاست


خاندان سعودی کوچک‌تر از آن است که به این جنایت جرات کند، اعدام آیت‌الله نمر به فرمان شیطان بزرگ انجام پذیرفت.  بدین‌جهت، باید دادها را بر سر امریکا کشید و مزدوران وهابی آن را به مجازات رساند.

در پی شهادت آیت‌الله نمر توسط حاکمان سعودی، آیت‌الله توکل، استاد برجسته خارج فقه و اصول، با صدور اطلاعیه‌ای ضمن محکوم کردن این جنایت، خواستار اقدام جامع جهان اسلام علیه امریکا و اذناب وهابی او در منطقه شد. در بخشی از پیام آیت‌الله توکل آمده: شهادت مظلومانه عالم مجاهد و مبارز خستگی ناپذیر آیت‌الله باقرالنمر بار دیگر ثابت کرد که جنایات پایان‌ناپذیر آل‌سعود تنها و تنها با پشتیبانی جدی امریکا و صهیونیست‌ها ادامه می‌یابد و در واقع، عامل اصلی جنایات کنونی در جهان اسلام و از جمله اعدام این عالم وارسته، امریکای جنایتکار و صهیونیست‌های سفاک و غاصب هستند و خاندان مزدور سعودی به عنوان ننگ بشریت باید به سختی از سوی کشورهای اسلامی مجازات شود.
شهادت این فقیه مجاهد پرده از رخسار کریه آل سعود و اربابان مدعی حقوق بشر این خاندان خودکامه برداشت و ثابت کرد که نظام سلطه و اذناب وهابی و تروریزم‌پرور این مجموعه شیطانی به هیچ قانون و قاعده انسانی مقید نبوده و تنها با زبان زور آشنایند.
بر همه دولت‌ها و ملت‌های مسلمان به ویژه بر دولت جمهوری اسلامی ایران واجب است تا به هر نحو ممکن مراتب انزجار خود از این اقدام تروریستی را ابراز داشته و برای برخورد جدی با عامل اصلی همه این مصائب، را در دستور کار خود قرار دهند و به وعده الهی در نابودی کفر و ظلم یقین داشته باشند که استکبار با هر دست و پازدن این چنینی، خود را به هلاکت نزدیک‌تر می‌کند. و سیعلم‌ الذین ظلموا أی‌ منقلب ینقلبون.


21ربیع‌الاول 1437 ، 12 دی‌ماه 1394

سیدرحیم توکل

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©