پیام تسلیت حضرت آیت الله توکل نماینده مردم شریف مازندران در خبرگان رهبری به مناسبت درگذشت آیت‌الله محمد فاضل استرآبادی چاپ
شنبه, 06 آذر 1395 ساعت 18:56

به‌مناسبت درگذشت آیت‌الله محمد فاضل استرآبادی، آیت‌الله سیدرحیم توکل با صدور اطلاعیه‌ای این ضایعه را تسلیت گفتند. متن این پیام چنین است:
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

زمانی‌که عالمی رخت از جهان بر می‌بندد، آسیبی متوجه جامعه می‌شود که آن را با هیچ چیزی نمی‌توان جبران کرد.

ارتحال غمبار عالم پرهیزگار، فقیه ربانی، مجاهد خستگی‌ناپذیر، حضرت آیت‌الله محمد فاضل استرآبادی که عمری را در جهت خدمت به دین و مردم سپری کرد و با زندگی بی‌آلایش و ساده زیستی خود، تاثیر کلامی اثربخش در جهت هدایت جامعه به‌سوی ارزش‌های دینی را هدیه‌مان ساخت، به حضرت بقیت الله عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف، نایب بزرگوار آن حضرت، مقام معظم رهبری و به علما و مردم غیور مازندران و شهرستان بابل به ویژه به بیت شریف آن فقید سعید تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم و از خداوند بزرگ برای آن عالم فرزانه، که سرمایه‌ای گرانقدر برای نظام اسلامی‌مان بود، علو درجات را مسئلت می‌دارم.

مشی و منشای آن مرد عامل، چراغ فروزانی برای روحانیت و همه ارادتمندان به ارزش‌های پاک انسانی است. آن وارسته، علی‌الدوام بر امر به‌معروف و نهی از منکر ممارست می‌ورزید و انشاءالله با سید و سالار شهیدان محشور شود.

سیدرحیم توکل
نماینده مردم شریف مازندران در خبرگان رهبری

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©