حضرت آیت‌الله توکل: مسئول ریخته‌شدن خون بهترین فرزندان ملت بزرگ ایران و مردم شریف مازندران آمریکا است. چاپ
سه شنبه, 21 اردیبهشت 1395 ساعت 14:27

در پی نقض آتش‌بس، از سوی عوامل آمریکا در حلب سوریه که منجر به شهادت تعدادی از مستشاران کشورمان شد، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری طی اطلاعیه‌ای، مسئول ریخته‌شدن خون بهترین فرزندان ملت بزرگ ایران و مردم شریف مازندران را آمریکا دانستند.

 

متن پیام حضرت آیت‌الله توکل بدین شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم


شهادت تعدادی از فرزندان شایسته اسلام در دفاع از حریم حرم اهل بیت علیهم السلام و بی بی زینب کبری سلام‌الله علیها بر ملت رشید و مازندرانی‌های غیور و ولایی، فخری غرورآفرین و قابل تحمید بیکران خداوند بزرگ است.

شهیدان‌مان با ایجاد فضای عمیق الهی و آسمانی، جامعه را از رزق خداوندی خود بهره‌مند می‌کنند و برای امروز و فردای این کشور و انقلاب، مصونیتی ثبات‌بخش به وجود می‌آورند.

خداوند بر درجات امام راحل عظیم‌الشان بیافزاید که آمریکا و صهیونیست‌ها را ام‌الفساد قرن و تاریخ و شیطان بزرگ توصیف کردند و شهدای مدافع حرم، سندی گویا بر عهدشکنی و غیرقابل اعتماد بودن آمریکاست، حتی اگر خوش‌باوران ساده‌لوح، همچنان در عمل، به کج‌راهه خود ادامه دهند و نصیحت ناصحان را آویزه گوش خود قرار ندهند که این راه به ترکستان و چاه ویل می‌رود.

ملت غیرتمند و هوشیار کشورمان به‌خوبی می‌دانند خون‌های امروز جوانان برومند اسلام، مایه حفظ عزت و استقلال و حیات آینده کشور و نسل‌شان است، ضمن آنکه نام و یاد این شهیدان هیچ‌گاه از صفحه فکر و ذهن و صحنه زندگی روزانه این ملت حذف‌شدنی نخواهد بود و شهدا، که مرزوق عندالله‌اند، جامعه را نیز از این رزق برخوردار می‌سازند.

با آرزوی علو درجات شهدای مدافع حرم، صبر و شکیبایی توام با اجر بی‌بدیل را برای بازماندگان معراج رفتگان، از خداوند سبحان مسئلت می‌دارم.

سیدرحیم توکل
نماینده مردم شریف مازندران در خبرگان رهبری
دوم شعبان‌المعظم 1437هجری قمری برابر با 20 اردیبهشت 1395

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©