دهه فجر نفی همه طاغوت‌ها از طریق حاکمیت اسلام ناب در همه عصرهاست چاپ
چهارشنبه, 14 بهمن 1394 ساعت 14:16

 

دهه فجر نفی همه طاغوت‌ها از طریق حاکمیت اسلام ناب در همه عصرهاست

 


بهار شکوهمند پیروزی خون بر شمشیر، محصول بازگشت ولایت اهلبیت علیهم‌السلام در قامت امام امت خمینی کبیر رضوان‌الله تعالی علیه به سرزمین ولایی ایران بود.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
جاءالحق و ذهق‌الباطل، ان‌الباطل کان ذهوقا.


بهار شکوهمند پیروزی خون بر شمشیر، محصول بازگشت ولایت اهلبیت علیهم‌السلام در قامت امام امت خمینی کبیر رضوان‌الله تعالی علیه به سرزمین ولایی ایران بود که شکوفه‌های آن همچنان با درخشش ولایت عظمای فقیه نه تنها در ایران اسلامی، که در سراسر جهان ساطع می‌شود و زمینه را برای طلوع خورشید امامت مهدی آل محمد(عج‌الله) فراهم می‌سازد.

دهه فجر نفی همه طواغیت از طریق حاکمیت اسلام ناب و اسلام ولایت فقه در همه عصرهاست.

اعزار و تکریم این ایام‌الله با گرامیداشت شهداء، بویژه شهدای مدافع حرم و پیروی عارفانه و عشقانه از ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای، در حضور حماسی پای صندوق‌های رای در 7 اسفند امسال و برگزیدن منتخبانی در تراز نظام اسلامی مبتنی بر ولایت مطلقه فقیه قابل تحقق است.

احیاء ارزش‌های اسلام ناب در استکبارستیزی و اخلاق‌گرایی و صیانت از عزت و عظمت نظام اسلامی با تمام وجود و حفظ امانت شهداء و اولیاء و اوصیاء الهی در پاسداری از انقلاب اسلامی، از بازخوانی حوادث انقلاب سال 57 است که باید برونداد این ایام ماندگار باشد.

فجر انقلاب بر فجرآفرینان دیروز و امروز مبارک‌باد
سیدرحیم توکل دوازدهم بهمن 1394

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©