برخی مسؤولان فقط نظاره‌گر بدحجابی هستند چاپ
چهارشنبه, 31 شهریور 1395 ساعت 22:16

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه بدحجابی در جامعه نگران‌کننده است، گفت: برخی از مسؤولان فقط نظاره‌گر هستند و کاری انجام نمی‌دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تنکابن، آیت‌الله سید رحیم توکل امشب در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و نخستین شهید مدافع حرم این شهرستان، با اشاره به اینکه میدان شعار برای خیلی‌ها باز است، اظهار کرد: بعضی انسان‌ها در مقام گفتن خیلی حرف‌ها می‌زنند و وقتی به عمل کردن و گفتن آنها نگاه می‌کنیم خیلی فاصله وجود دارد.وی افزود: باید ظاهر و باطنمان یکی باشد و آنچه در باطنمان وجود دارد همان را بگوییم و آن عملی را که نمی‌توانیم انجام دهیم شعار ندهیم.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بعضی مسؤولان هوای نفس را خدای خود قرار داده‌اند و هر چه دل بگوید گوش می‌دهند و دنبال مقام و قدرت هستند، تصریح کرد: معاویه یک عمر با حضرت علی(ع) جنگید و آنچنان تبلیغات غلط معاویه در ذهن مردم شام اثر کرد که مردم باور کرده بودند که علی(ع) تارک الصلاه بود.

این مسؤول درباره حقوق‌های نجومی، بیان کرد: آن مسؤولی که ماهانه 358 میلیون به حساب خود واریز می‌کرد نمی‌تواند به این پول‌ها دست بزند و این پول‌ها بیت‌المال است.

توکل خطاب به برخی از مسؤولان گفت: فساد و بدحجابی در جامعه نگران‌کننده است و بعضی مسؤولان فقط نظاره‌گر هستند و کاری انجام نمی‌دهند.

منبع مطلب

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©