انسان باید تلاش کند تا از همه ظرفیت خویش در مسیر بندگی حضرت حق استفاده چاپ
جمعه, 31 اردیبهشت 1395 ساعت 17:22

منتخب مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت:انسان باید تلاش کند تا از همه ظرفیت خویش در مسیر بندگی حضرت حق استفاده کند.به گزارش شمال آنلاین،حضرت آیت الله توکل در مراسم دهه مهدویت مسجد مقدس محدثین بابل گفت:همه انسان هایی که از دنیا می روند احیا و زنده هستند و لذا درباره مرگ، روایت است که از خانه ای به خانه ای دیگر منتقل می شوید.

وی افزود:کسی که در مقابل هجوم و جلوه های دنیا ایستادگی کند و جذب جلوه ها و جذبه های دنیا نشود وتا آخر در این راه ایستادگی کند و ثابت قدم بماند، خداوند ثواب هزار شهید از شهدای بدر و احد را به او عطا می کند.
منتخب مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد:توجه داشته باشید که کار ساده ای از ما نخواستند و چون کاری که خواستند ساده نیست، لذا اجر عظیمی برای آن قائل شدند.آیت الله توکل خاطرنشان کرد: اگر ایمان راسخ داشته باشیم در برابر سختی ها و مشکلات کم نمی آوریم چون انسان از آهن نیز باصلابت تر است.

منتخب مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که تقوا عمل به واجبات و ترک محرمات است، گفت: اگر انسان جایی احتمال باطل و خطا می دهد باید آن مکان را ترک کند.

وی افزود: کار برای خداوند متعال خستگی ندارد و انسان باید تلاش کند تا از همه ظرفیت خویش در مسیر بندگی حضرت حق استفاده کند.

 

منبع خبر

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©