خدمت صادقانه به مردم فرصت بی نظیر و ارزنده برای مدیران و مسئولین نظام اسلامی است چاپ
پنجشنبه, 03 تیر 1395 ساعت 20:17

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:
خدمت صادقانه به مردم فرصت بی نظیر و ارزنده برای مدیران و مسئولین نظام اسلامی است
آیت الله سیدرحیم توکل در جمع اعضاء شورای شهر بابل گفت ؛ خدمت صادقه به مردم فرصت ارزنده و بی نظیری است که خداوند متعال برای مدیران و مسئولین در نظام اسلامی فراهم کرده است .


به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگاه رهبری ، حضرت آیه الله سید رحیم توکل  مورخه 3تیرماه سال جاری در  دیدار با اعضاء شورای شهر بابل ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع)و با دعوت بر رعایت به تقوای الهی در این ماه عزیز  اظهار داشت : کارتان برای خدا باشد و ملاک کارتان نیز رضایت حق تعالی باشد و از این موهبت الهی و فرصت بی نظیر خدمت در نظام اسلامی بیشترین بهره را ببرید .
وی  در ادامه با قرائت بخشی از فرمایشات امیرمومنان علی (ع) در نهج البلاغه  افزود  ، شما نماینده مردم هستید، مردم به شما اعتماد کردند و به خاطر این اعتماد باید خدا را شاکر باشید و شکر آن هم این است که با تمام وجود تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت شهری و زندگی مردم بکار بندید که دراینصورت خدا نیز عزت میدهدضمن اینکه باید بدانیم تمام اعمال  و رفتار ما  زیر ذره بین خدای متعال است .
آیت الله سیدرحیم توکل با اشاره به روایتی از امام صادق(ع) فرمودند: اگر کسی هفت بار کعبه را طواف کند و سپس دو رکعت نماز بجا آورد خدا به او ۶هزار درجه عطا و ۶هزار حسنه میدهد و ۶ هزار گناه او را محو میکند اما اگر کسی کار مردم را برای رضای خدا و بدون منت انجام دهد، در مقابل خدا ۶۰هزار درجه به او میدهد و ۶۰ هزارحسنه اعطا و ۶۰ هزار گناه او را محو میکند.
این استاد برجسته حوزه و دانشگاه در قم  در ادامه تصریح کرد: برخورد ما و شما با مردم باید محترمانه باشد و هیچگاه با آنان برخورد اهانت آمیز نداشته باشیم. زیرا اهانت به مومن در حکم جنگ با خداست.
نماینده مردم شریف مازندران در مجلس خبرگاه رهبری ضمن دعوت اعضای محترم به بر خورد محبت آمیز با یکدیگر و اتحاد فی مابین خاطر نشان کرد :  در کارها مشورت را اصل قرار داده و بشدت از تک روی بپرهیزید زیرا تمام کارهایتان به نام شورا تمام میشود و سعی کنید قدر لحظه های خدمت به امت اسلامی را بدانید .
استاد برجسته حوزه علمیه درپایان ضمن اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزارن نظام تاکید کرد : فرمایشات رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله) باید فصل الخطاب همه مسئولین و مدیران کشور قرار گیرد و همه باید در راستای تحقق اهداف نظام اسلامی توجه و اهتمام بیشتری داشته باشیم .
گفتنی است در پایان این دیدار نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری  برای موفقیت اعضای شورا در خدمت بیشتر و خالصانه به مردم دعا کردند .

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©