ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب مهمترین عامل وحدت اقشار مختلف جامعه است چاپ
جمعه, 16 بهمن 1394 ساعت 19:24

استاد حوزه و دانشگاه همبستگی و وحدت را عامل مهم قدرت مردم یک جامعه دانست و تصریح کرد: ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب مهمترین عامل وحدت بخش اقشار مختلف جامعه است.

به گزارش خبرگزاری موج از بابل،آیت الله سیدرحیم توکل با اشاره به آیاتی از قرآن در خصوص تعیین سرنوشت یک جامعه توسط انسانهای آن جامعه، خاطرنشان کرد: اسباب عالم در اختیار انسانها و مسببات آن در اختیار خداوند متعال است و هر مردم جامعه خود باید بر اساس قضا و قدر راه و سرنوشت خود را برگزینند.

 


وی انقلاب اسلامی را تصمیم مهم مردم ایران برای برپایی نظامی الهی بیان کرد و ادامه داد: مردم ایران با رهبری با درایت امام راحل، با اتحاد و همبستگی نظام طاغوت را سرنگون کردند و نظامی مبتنی بر اسلام را جایگزین ساختند.
آیت الله توکل همبستگی و وحدت را عامل مهم قدرت مردم یک جامعه دانست و تصریح کرد: ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب مهمترین عامل وحدت بخش اقشار مختلف جامعه است.
وی افزود: وحدت در زیر سایه ولایت فقیه نیروی ایمان و اقتدار ملت را در یک مسیر درست و هدفمند شکوفا می سازد.
این علم برجسته مازندرانی با اشاره به تلاش دشمنان برای تضعیف جایگاه ولایت فقیه، اظهار داشت: هدف تمام توطئه های استکبار علیه انقلاب، تضعیف و نابودی ولایت فقیه است زیرا به رمز پیروزی و ماندگاری نظام اسلامی پی بردند.
وی ضمن تاکید بر قدرشناسی از نعمت ولایت فقیه، ادامه داد: دشمنان انقلاب و نظام اسلامی به توان و اقتدار رهبر معظم انقلاب اسلامی اذعان دارند و هدف اصلی آنها از طرح ریزی برای انواع فتنه ها علیه جمهوری اسلامی، گرفتن این نعمت بزرگ از جهان اسلام است.

آیت الله توکل با گرامیداشت سی و هشتمین سال انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی توانست با رد اندیشه های غربی و شرقی در خصوص پایان نقش دین در زندگی اجتماعی، جنبه اجتماعی اسلام را با شکل دهی به حکومت جمهوری اسلامی در عرصه جهانی عرضه نماید.

منبع

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©