پایگاه خبری و تحلیلی ندای دانشجو: رسانه ها نگاه تیزبین و نقش قابل توجه ای در جامعه دارند چاپ
دوشنبه, 05 بهمن 1394 ساعت 19:27

 

انعکاس دیدار خبرنگاران با حضرت آیت الله توکل

 

پایگاه خبری و تحلیلی ندای دانشجو: رسانه ها نگاه تیزبین و نقش قابل توجه ای در جامعه دارند


به گزارش ندای دانشجو مازندران،آیت الله سید رحیم توکل در جمع خبرنگاران با محکوم کردن کشتار شیعیان در نیجریه بیان کرد:شیعیان مظلومی که صادقانه و مظلومانه و مسالمت‌آمیز در این کشورها زندگی می‌کنند، این چنین به دست اجانب گرفتار شده و شهید می‌شوند و مجامع بین المللی هم در مقابل این جنایات سکوت اختیار می‌کنند. باید همه دنیا این جنایات را محکوم کنند.

وی با بابیان اینکه اعتقاد قلبی ملت ایران به اسلام و ولایت را عامل اصلی بقای انقلاب در دنیای آشفته و جنگ‌زده کنونی دانست،افزود: دشمنان این ملت که به واسطه اعتقاد قلبی و عملی مردم ایران با آنها دشمن هستند، به ویژه آمریکا و صهیونیست‌ها، تا زمانی که این اعتقاد و التزام عملی مردم ایران باقی باشد، همچنان به دشمنی‌های پنهان و آشکار خود ادامه می‌دهند.

آیت الله توکل گفت:سخن ما در دنیا حق است زیرا میخواهیم جلوی سیطره بر کشورها بایستیم و تا زمانی که سخن حق می گوییم ، کلام ما در دنیا نافذ است.
وی اضافه کرد: برای تاثیرگذاری بیشتر بر ملت ها باید در جمهوری اسلامی ایران هنر زندگی کردن باهم زیر سایه اسلام را نشان دهیم و کشورمان را آباد کنیم.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه اظهار داشت: آن هایی که ساده‌اندیش و زود باور در دوستی آمریکایی ها هستند، خواسته یا ناخواسته به دشمنان خدمت می‌کنند و اساساً نمی‌توانند خدمتگذار ملت متدین ایران باشند هرچند در زبان ادعاهای بی شمار داشته باشند.

آیت الله توکل در ادامه با اشاره به ضربه ای که فتنه ۸۸ به کشور زد و باعث این شد که در دنیا زبان دشمن نسبت به کشور ما دراز شود،افزود: جمله امام خمینی(ره)که به دشمنان گفته بودند، اگر شما در مقابل دین ما بایستید ما مقابل دنیای شما خواهیم ایستاد.

وی افزود: گسترش فرهنگ شهادت و پرداختن به زندگی سراسر مجاهدت آنها جمهوری اسلامی ایران را دربرابر حوادث و فتنه ها بیمه می کند.

آیت الله سیدرحیم توکل عنوان کرد: رسانه ها نگاه تیزبین و نقش قابل توجه ای در جامعه دارد و باید از ظرفیت رسانه ها در این مسیر بیشتر استفاده شود.

 

...http://nedayedaneshjoo.ir/%D8%

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©