خبرگزاری شمال آنلاین: مجلس خبرگان را باید به عمارها سپرد تا سپر بلای رهبری شوند چاپ
دوشنبه, 05 بهمن 1394 ساعت 19:17

 

انعکاس سخنرانی آیت الله توکل درخصوص خبرگان رهبری

 

خبرگزاری شمال آنلاین: مجلس خبرگان را باید به عمارها سپرد تا سپر بلای رهبری شوند

 

شمال آنلاین:استاد حوزه و دانشگاه اظهار داشت:مجلس خبرگان را باید به عمارها سپرد تا سپر بلای رهبری شوند، نه کسانی که به‌واسطه شرایط دنیوی و یا کهولت سن توان و روحیه دفاع در برابر نقشه‌های دشمنان را نداشته باشند.

استاد حوزه و دانشگاه اظهار داشت:مجلس خبرگان را باید به عمارها سپرد تا سپر بلای رهبری شوند، نه کسانی که به‌واسطه شرایط دنیوی و یا کهولت سن توان و روحیه دفاع در برابر نقشه‌های دشمنان را نداشته باشند.

به گزارش شمال آنلاین، آیت الله سید رحیم توکل با تأکید بر جایگاه والای مقام معظم رهبری، بیان کرد: عزت ملت به عزت ولایت است و این بیانگر لزوم حمایت از جایگاه مقام معظم رهبری است.
استاد برجسته درس خارج فقه و اصول، اعتقاد قلبی ملت ایران به اسلام و ولایت را عامل اصلی بقای انقلاب در دنیای آشفته و جنگ‌زده کنونی دانستند و گفت: دشمنان این ملت که به واسطه اعتقاد قلبی و عملی مردم ایران با آنها دشمن هستند، به ویژه آمریکا و صهیونیست‌ها، تا زمانی که این اعتقاد و التزام عملی مردم ایران باقی باشد، همچنان به دشمنی‌های پنهان و آشکار خود ادامه می‌دهند.

آیت الله توکل، به مقاومت و پایداری مکتب شیعه در مقابل ظالمان و مستکبران اشاره و تصریح کرد: آل سعود با مرام و مذهب شیعه مشکل دارد؛ زیرا اگر شیخ نمر دست از اعتراض و مقابله با جبهه باطل برمی‌داشت، کاری به وی نداشتند و حتی برایش امتیاز نیز قائل می‌شدند.
این عالم برجسته مازندرانی، مبارزه با طاغوت و استکبار را از باورها و شعارهای اصیل شیعه خواند و تأکید کرد: وهابیت تکفیری با اصول شیعه مخالف است که یکی از آنها آموزه «هیهات من الذله» امام حسین(ع) است و همه مصادیق دشمنی به این عنوان برمی‌گردد.

آیت‌الله توکل به جوشش خون آیت الله شیخ نمر در وجود ملت‌های آزاده اشاره و خاطرنشان کرد: نیت و مقاصد شوم آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله نمر، جلوگیری از گسترش مرام و شیوه امام حسین(ع) است، اما موفق به این کار نخواهند شد.

 

http://shomalonline.com/component/content/article/10964

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©