دیدار و گفتگوی آیت الله توکل با آیت الله سیفی مازندارنی به مناسبت فوت فرزند آیت الله سیفی چاپ
چهارشنبه, 29 بهمن 1393 ساعت 14:00

حضرت آیت الله توکل با حضور در دفتر آیت الله سیفی مازندرانی با ایشان دیدار و به مناسبت فوت حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد سیفی فرزند آیت الله سیفی مازندرانی تسلیت گفتند.

در این جلسه که جمعی از علما و شاگردان دو بزرگوار حاضر بودند حضرت آیت الله توکل با تسلیت این مصیبت به پدر بزگوار وخانواده محترم تسلیم در برابر قضا و قدر الهی را یاد آور شده و از خداوند متعال برای پدر و بازماندگان آن مرحوم صبر و اجر از خداوند متعال مسلئت کردند.

حضرت آیت الله سیفی نیز با بر شمردن برخی از خصوصیتهای اخلاقی و فعالیتهای تبلیغی فرزند مرحومشان ایشان را در راه تبلیغ دین مجاهد نموده و از تلاشهای تحصیلی و تبلیغی مداوم یاد کرده و از خداوند برای این مصیبتی که پیش آمده تشکر نموده و صبر در این مصیبت را مایه اجر برای خودشان ابراز کردند.

ایشان در ضمن در مورد توجه ویژه آن مرحوم به حوزه های شهرستان جهت رشد علمی از استدلال آن مرحوم برای متقاعد کردن پدر جهت رضایت مسافرت دائمی فرمودند: محمد جواد در جلسه ای مرا متقاعد کرد که باید حوزه های شهرستان را در امور علمی رسیدگی کرد واین یک وظیفه بزرگ است.

حضرت آیت الله توکل برای حضرت آیت الله سیفی مازندرانی آرزوی سلامتی و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت کردند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع‌ رسانی حضرت آیت الله توکل می باشد.                                                                                  2015 www.s-tavakkol.ir All Rights Reserved.©